Polaris Auto Register (7.x-1.3) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Country
cs: Země

en: Email Address
cs: E-mailová adresa

en: State
cs: Stav

en: Phone Number
cs: Telefonní číslo

en: First Name
cs: Jméno

en: Last Name
cs: Příjmení

en: City
cs: Město

en: Installed
cs: Nainstalováno
