Polaris Auto Register (7.x-1.3) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Country
da: Land

en: Email Address
da: E-mail-adresse

en: State
da: Status

en: Phone Number
da: Telefonnummer

en: First Name
da: Fornavn

en: Last Name
da: Efternavn

en: City
da: By

en: Street Address
da: Adresse

en: Installed
da: Installeret

en: County
da: Amt

en: Congratulations!
da: Tillykke!
