Polaris Auto Register (7.x-1.3) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Country
es: País

en: Email Address
es: Dirección de correo electrónico

en: State
es: Estado

en: Phone Number
es: Número de teléfono

en: First Name
es: Nombre

en: Last Name
es: Apellidos

en: City
es: Ciudad

en: Street Address
es: Calle

en: Not Installed
es: No instalado

en: Installed
es: Instalado

en: County
es: Condado

en: Congratulations!
es: Enhorabuena.

en: Middle Name
es: Segundo Nombre
