Polaris Auto Register (7.x-1.3) - en to ga translation catalogue (8 entries)

en: Country
ga: Tír

en: Email Address
ga: Seoladh R-phost

en: Phone Number
ga: Fón

en: First Name
ga: Ainm

en: Last Name
ga: Sloinne

en: City
ga: Cathair

en: Street Address
ga: Seoladh

en: County
ga: Contae
