Polaris Auto Register (7.x-1.3) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Country
ja: 国

en: Email Address
ja: メールアドレス

en: State
ja: 状態

en: Last Name
ja: 姓

en: City
ja: 市区町村

en: Not Installed
ja: 未インストール

en: Installed
ja: インストール済み
