Polaris Auto Register (7.x-1.3) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Country
ru: Страна

en: State
ru: Состояние

en: Zip Code
ru: Почтовый индекс

en: Phone Number
ru: Номер телефона

en: First Name
ru: Имя

en: Last Name
ru: Фамилия

en: City
ru: Город

en: Street Address
ru: Адрес улицы

en: Installed
ru: Установлено

en: County
ru: Округ

en: Congratulations!
ru: Поздравляем!

en: Middle Name
ru: Отчество

en: PHPMailer library
ru: Библиотека PHPMailer
