Polaris Auto Register (7.x-1.3) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Country
uk: Країна

en: Email Address
uk: Адреса електронної пошти

en: State
uk: Стан

en: Zip Code
uk: Поштовий індекс

en: Phone Number
uk: Номер телефону

en: First Name
uk: Ім'я

en: Last Name
uk: Прізвище

en: City
uk: Місто

en: Street Address
uk: Вулиця

en: Not Installed
uk: Не встановлено

en: Installed
uk: Встановлено

en: County
uk: Графство

en: Birth Date
uk: Дата народження

en: Congratulations!
uk: Вітаємо!

en: Middle Name
uk: По-батькові

en: PHPMailer library
uk: Бібліотека PHPMailer
