Polaris Auto Register (7.x-1.4) - en to de translation catalogue (15 entries)

en: Country
de: Land

en: Email Address
de: E-Mail-Adresse

en: State
de: Status

en: Zip Code
de: Postleitzahl

en: Phone Number
de: Telefonnummer

en: First Name
de: Vorname

en: Last Name
de: Nachname

en: City
de: Stadt

en: Street Address
de: Straße und Hausnummer

en: Not Installed
de: nicht installiert

en: Installed
de: Installiert

en: County
de: Landkreis

en: Birth Date
de: Geburtsdatum

en: Congratulations!
de: Glückwunsch!

en: Middle Name
de: Zweiter Vorname
