Polaris Auto Register (7.x-1.4) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Country
nl: Land

en: Email Address
nl: E-mailadres

en: State
nl: Status

en: Phone Number
nl: Telefoonnummer

en: First Name
nl: Voornaam

en: Last Name
nl: Achternaam

en: City
nl: Plaats

en: Street Address
nl: Straat & huisnummer/bus

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: County
nl: Gebied

en: Birth Date
nl: Geboortedatum

en: Congratulations!
nl: Gefeliciteerd!
