Polaris Auto Register (7.x-1.4) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Country
oc: País

en: State
oc: Estat

en: First Name
oc: Prenom

en: Last Name
oc: Nom d'Ostal

en: City
oc: Vila

en: Not Installed
oc: Pas installat

en: Installed
oc: Installat

en: County
oc: Comtat
