Polaris Auto Register (7.x-1.4) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Country
sk: Krajina

en: Email Address
sk: Emailová adresa

en: State
sk: Stav

en: Zip Code
sk: PSČ

en: First Name
sk: Meno

en: Last Name
sk: Priezvisko

en: City
sk: Mesto

en: Not Installed
sk: Nie je nainštalované

en: Installed
sk: Inštalované

en: PHPMailer library
sk: Knižnica PHPMailer
