Polaris Auto Register (7.x-1.4) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Country
sv: Land

en: Email Address
sv: E-postadress

en: State
sv: Läge

en: City
sv: Stad

en: Street Address
sv: Gatuadress

en: Not Installed
sv: Inte installerad

en: Installed
sv: Installerad

en: County
sv: Län

en: Birth Date
sv: Födelsedatum
