Polaris Auto Register (7.x-1.4) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Country
th: ประเทศ

en: State
th: รัฐ

en: Phone Number
th: หมายเลขโทรศัพท์

en: City
th: จังหวัด

en: Installed
th: ติดตั้ง
