Polaris Auto Register (7.x-1.4) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Country
vi: Quốc gia

en: Email Address
vi: Địa chỉ Email

en: State
vi: Bang

en: Phone Number
vi: Số điện thoại

en: First Name
vi: Tên

en: Last Name
vi: Họ

en: City
vi: Thành phố

en: Street Address
vi: Địa chỉ đường phố

en: Installed
vi: Đã cài đặt

en: County
vi: Hạt

en: Birth Date
vi: Ngày sinh

en: Congratulations!
vi: Chúc mừng!
