Polaris Auto Register (7.x-1.4) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Country
it: Paese

en: Email Address
it: Indirizzo e-mail

en: State
it: Stato

en: First Name
it: Nome

en: Last Name
it: Cognome

en: City
it: Città

en: Installed
it: Installato

en: County
it: Contea
