Pop base theme (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (20 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Content
af: Inhoud

en: Comments
af: Kommentaar

en: More
af: Meer

en: Categories
af: Kategorieë

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: up
af: op

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Help
af: Hulp

en: Search box
af: Soekboks

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Updated:
af: Opgedateer:

en: Add new comment
af: Lewer kommentaar

en: Theme settings
af: Temaverstellings

en: First sidebar
af: Eerste kantkolom

en: Second sidebar
af: Tweede kantkolom

en: Navigation bar
af: Navigasiestrook

en: Highlighted content
af: Uitgeligte inhoud

en: Jump to Navigation
af: Spring na Navigasie
