Pop base theme (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (23 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Comments
ar: التعليقات

en: More
ar: المزيد

en: Categories
ar: التصنيفات

en: ‹
ar: ▸

en: Go to previous page
ar: الذهاب إلى الصفحة السابقة

en: up
ar: فوق

en: Go to parent page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأم

en:  ›
ar:  ◂

en: Go to next page
ar: الذهاب إلى الصفحة التالية

en: Help
ar: المساعدة

en: Search box
ar: مربع البحث

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: URL:
ar: المسار:

en: Updated:
ar: آخر تحديث:

en: Add new comment
ar: إضافة تعليق جديد

en: Theme settings
ar: إعدادات السمة

en: First sidebar
ar: العمود الجانبي اﻷول

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة

en: Highlighted content
ar: محتوى مميز
