Pop base theme (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (23 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Comments
ca: Comentaris

en: More
ca: Més

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: up
ca: amunt

en: Go to parent page
ca: Vés a la pàgina pare

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Help
ca: Ajuda

en: Search box
ca: Caixa de recerca

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Updated:
ca: Actualitzat:

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: Theme settings
ca: Paràmetres del tema

en: First sidebar
ca: Primera barra lateral

en: Second sidebar
ca: Segona barra lateral

en: Search box label
ca: Etiqueta de la caixa de cerca

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Navigation bar
ca: Barra de navegació

en: Highlighted content
ca: Contingut destacat

en: Jump to Navigation
ca: Salta a Navegació
