Pop base theme (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Comments
cs: Komentáře

en: More
cs: Více

en: Categories
cs: Kategorie

en: Go to previous page
cs: Přejít na předchozí stranu

en: up
cs: o úroveň výš

en: Go to parent page
cs: Přejít na nadřazenou stránku

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: Help
cs: Nápověda

en: Search box
cs: Vyhledávací box

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Updated:
cs: Aktualizace:

en: Add new comment
cs: Přidat komentář

en: Theme settings
cs: Nastavení tématu vzhledu

en: First sidebar
cs: První postranní panel

en: Second sidebar
cs: Druhý postranní panel

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: Highlighted content
cs: Zvýrazněný obsah
