Pop base theme (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (24 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: Comments
da: Kommentarer

en: More
da: Mere

en: Categories
da: Kategorier

en: Go to previous page
da: Gå til forrige side

en: up
da: op

en: Go to parent page
da: Gå til overordnet side

en: Go to next page
da: Gå til næste side

en: Help
da: Hjælp

en: Search box
da: Søgefelt

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Updated:
da: Opdateret:

en: Add new comment
da: Tilføj kommentar

en: Theme settings
da: Indstillinger for theme

en: First sidebar
da: Første sidepanel

en: Second sidebar
da: Andet sidepanel

en: Page top
da: Sidehovede

en: Page bottom
da: Sidefod

en: Developer settings
da: Indstillinger for udviklere

en: Navigation bar
da: Navigationsbjælke

en: Highlighted content
da: Fremhævet indhold

en: Jump to Navigation
da: Hop til navigation
