Pop base theme (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (22 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Comments
et: Kommentaarid

en: More
et: Veel

en: Categories
et: Kategooriad

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: up
et: üles

en: Go to parent page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Help
et: Abi

en: Search box
et: Otsinguväli

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: URL:
et: Internetiaadress:

en: Updated:
et: Uuendatud:

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: Theme settings
et: Kujundusmalli seaded

en: First sidebar
et: Esimene külgriba

en: Second sidebar
et: Teine külgriba

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Highlighted content
et: Esiletõstetud sisu
