Pop base theme (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Comments
fi: Kommentit

en: More
fi: Lisää

en: Categories
fi: Kategoriat

en: Go to previous page
fi: Siirry edelliselle sivulle

en: up
fi: ylös

en: Go to parent page
fi: Mene yläsivulle

en: Go to next page
fi: Siirry seuraavalle sivulle

en: Help
fi: Ohje

en: Search box
fi: Hakukenttä

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Updated:
fi: Syötteen kokonainen osoite.

en: Add new comment
fi: Lisää uusi kommentti

en: Theme settings
fi: Teema-asetukset

en: First sidebar
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Page top
fi: Sivun yläreunaan

en: Page bottom
fi: Sivun alareuna

en: Highlighted content
fi: Korostettu sisältö
