Pop base theme (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Comments
hr: Komentari

en: More
hr: Više

en: Categories
hr: Kategorije

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: up
hr: gore

en: Go to parent page
hr: Idi na nadređenu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Help
hr: Pomoć

en: Search box
hr: Okvir za pretraživanje

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Updated:
hr: Osvježeno:

en: Add new comment
hr: Dodaj komentar

en: First sidebar
hr: Prvi stupac

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice
