Pop base theme (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: Comments
lv: Komentāri

en: More
lv: Vairāk

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: up
lv: augšup

en: Go to parent page
lv: Doties uz vecāklapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Help
lv: Palīdzība

en: Search box
lv: Meklēšanas nostūris

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Updated:
lv: Labots:

en: Add new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: Theme settings
lv: Tēmas iestatījumi

en: First sidebar
lv: Pirmā sānu josla

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse
