Pop base theme (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (23 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Comments
nl: Reacties

en: More
nl: Meer

en: Categories
nl: Categorieën

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: up
nl: omhoog

en: Go to parent page
nl: Naar de bovenliggende pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Search box
nl: Zoekvak

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Updated:
nl: Bijgewerkt:

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: Theme settings
nl: Thema-instellingen

en: First sidebar
nl: Eerste zijbalk

en: Second sidebar
nl: Tweede zijbalk

en: Sidebars layout
nl: Lay-out zijbalken

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: Developer settings
nl: Ontwikkelaarinstellingen

en: Navigation bar
nl: Navigatiebalk

en: Highlighted content
nl: Gemarkeerde inhoud

en: Jump to Navigation
nl: Naar navigatie gaan
