Pop base theme (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (20 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Comments
oc: Comentaris

en: More
oc: Mai

en: Categories
oc: Categorias

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: up
oc: naut

en: Go to parent page
oc: Anar a la pagina parent

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Help
oc: Ajuda

en: Search box
oc: Camp de recèrca

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: URL:
oc: URL  :

en: Updated:
oc: Mes a jorn  :

en: Add new comment
oc: Apondre un comentari

en: First sidebar
oc: Primièra barra laterala

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: Highlighted content
oc: Contengut soslinhat
