Pop base theme (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Comments
pl: Komentarze

en: More
pl: Więcej

en: Categories
pl: Kategorie

en: Go to previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: up
pl: w górę

en: Go to parent page
pl: Wyświetla stronę nadrzędną

en: Go to next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: Help
pl: Pomoc

en: Search box
pl: Pole wyszukiwania

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Updated:
pl: Zaktualizowano:

en: Add new comment
pl: Dodaj komentarz

en: Theme settings
pl: Ustawienia skórki

en: First sidebar
pl: Pierwsza kolumna boczna

en: Second sidebar
pl: Drugi pasek boczny

en: Page top
pl: Góra strony

en: Page bottom
pl: Dół strony

en: Highlighted content
pl: Wyróżniona zawartość
