Pop base theme (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (20 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Comments
ro: Comentarii

en: More
ro: Mai multe

en: Categories
ro: Categorii

en: Go to previous page
ro: Mergi la pagina anterioară

en: up
ro: sus

en: Go to parent page
ro: Mergi la pagina părinte

en: Go to next page
ro: Mergeți la pagina următoare

en: Help
ro: Ajutor

en: Search box
ro: Câmp de căutare

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Updated:
ro: Actualizat:

en: Add new comment
ro: Adaugă comentariu nou

en: Theme settings
ro: Setări temă

en: First sidebar
ro: Prima bară laterală

en: Page top
ro: Susul paginii

en: Page bottom
ro: Josul paginii

en: Highlighted content
ro: Conţinut evidenţiat
