Pop base theme (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (25 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Comments
ru: Комментарии

en: More
ru: Ещё

en: Categories
ru: Категории

en: Go to previous page
ru: На предыдущую страницу

en: up
ru: Вверх

en: Go to parent page
ru: На родительскую страницу

en: Go to next page
ru: На следующую страницу

en: Help
ru: Справка

en: Search box
ru: Строка поиска

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: URL:
ru: URL-адрес:

en: Updated:
ru: Обновлено:

en: Add new comment
ru: Добавить комментарий

en: Theme settings
ru: Настройки темы

en: First sidebar
ru: Первая боковая панель

en: Second sidebar
ru: Вторая боковая панель

en: Page top
ru: Верх страницы

en: Page bottom
ru: Низ страницы

en: Navigation bar
ru: Навигационная панель

en: Highlighted content
ru: Подсвеченное содержимое

en: Jump to Navigation
ru: Перейти к навигации

en: Jump to Content
ru: Перейти к содержимому
