Pop base theme (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Comments
sk: Komentáre

en: More
sk: Viac

en: Categories
sk: Kategórie

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: up
sk: hore

en: Go to parent page
sk: Prejsť na nadradenú stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Help
sk: Pomoc

en: Search box
sk: Vyhľadávací box

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Updated:
sk: Aktualizácie:

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: Theme settings
sk: Nastavenia témy

en: First sidebar
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Highlighted content
sk: Zvýraznený obsah
