Pop base theme (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (23 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Comments
sv: Kommentarer

en: More
sv: Mer

en: Categories
sv: Kategorier

en: Go to previous page
sv: Gå till föregående sida

en: up
sv: upp

en: Go to parent page
sv: Gå till ovanliggande sida

en: Go to next page
sv: Gå till nästa sida

en: Help
sv: Hjälp

en: Search box
sv: Sökruta

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Updated:
sv: Uppdaterad:

en: Add new comment
sv: Lägg till ny kommentar

en: Theme settings
sv: Inställningar för tema

en: First sidebar
sv: Första sidospalten

en: Second sidebar
sv: Andra sidospalten

en: Page top
sv: Överst på sidan

en: Page bottom
sv: Nederst på sidan

en: Navigation bar
sv: Navigeringsspalt

en: Highlighted content
sv: Framhävt innehåll

en: Jump to Content
sv: Hoppa till innehåll
