Pop base theme (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (22 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Content
vi: Nội dung

en: Comments
vi: Bình luận

en: More
vi: Thêm

en: Categories
vi: Mục phân loại

en: Go to previous page
vi: Đến trang kế trước

en: up
vi: lên

en: Go to parent page
vi: Đến trang cha

en: Go to next page
vi: Đến trang sau

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Search box
vi: Hộp tìm kiếm

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: Updated:
vi: Đã cập nhật:

en: Add new comment
vi: Viết bình luận

en: First sidebar
vi: Thanh bên đầu tiên (bên trái)

en: Second sidebar
vi: Sidebar thứ hai

en: Search box label
vi: Nhãn trên ô tìm kiếm

en: Page top
vi: Đầu trang

en: Page bottom
vi: Cuối trang

en: Navigation bar
vi: Thanh điều hướng

en: Highlighted content
vi: Tô sáng nội dung
