Pop base theme (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Content
be: Змесціва

en: Comments
be: Каментары

en: More
be: Болей

en: Categories
be: Катэгорыі

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: up
be: уверх

en: Go to parent page
be: Перайсці да бацькоўскай старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Help
be: Дапамога

en: Search box
be: Радок пошуку

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Updated:
be: Абноўлена:

en: Add new comment
be: Дадаць каментар

en: First sidebar
be: Першая калонка

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі

en: Highlighted content
be: Вылучанае змесціва
