Pop base theme (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (21 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: More
eu: Gehiago

en: Categories
eu: Kategoriak

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: up
eu: gora

en: Go to parent page
eu: Joan guraso orrira

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Help
eu: Laguntza

en: Search box
eu: Bilaketa kutxa

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Updated:
eu: Eguneratua:

en: Add new comment
eu: Gehitu iruzkin berria

en: Theme settings
eu: Temaren ezarpenak

en: First sidebar
eu: Lehen albo-barra

en: Second sidebar
eu: Bigarren albo-barra

en: Page top
eu: Orriaren burua

en: Page bottom
eu: Orriaren behean

en: Developer settings
eu: Garatzaile ezarpenak
