Pop base theme (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (23 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Content
fa: محتوا

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: More
fa: بیشتر

en: Categories
fa: دسته‌ها

en: Go to previous page
fa: برو به صفحه قبلی

en: up
fa: بالا

en: Go to parent page
fa: برو به صفحه والد

en: Go to next page
fa: برو به صفحه بعدی

en: Help
fa: راهنما

en: Search box
fa: جعبه جستجو

en: Header
fa: سربرگ

en: Footer
fa: پاورقی

en: URL:
fa: نشانی:

en: Updated:
fa: به‌روز شده:

en: Add new comment
fa: افزودن دیدگاه جدید

en: Theme settings
fa: تنظیمات پوسته

en: First sidebar
fa: اولین نوار کناری

en: Second sidebar
fa: نوار جانبی دوم

en: Sidebars layout
fa: آرایش نوارهای جانبی

en: Page top
fa: بالای صفحه

en: Page bottom
fa: پایین صفحه

en: Highlighted content
fa: محتوای برجسته
