Pop base theme (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Comments
gl: Comentarios

en: More
gl: Máis

en: Categories
gl: Categorías

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: up
gl: arriba

en: Go to parent page
gl: Ir á páxina ascendente

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Help
gl: Axuda

en: Search box
gl: Caixa de busca

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Updated:
gl: Actualizado:

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: First sidebar
gl: Primeira barra lateral

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Highlighted content
gl: Contido destacado
