Pop base theme (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (27 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: More
hu: Több

en: Categories
hu: Kategóriák

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: up
hu: fel

en: Go to parent page
hu: Ugrás a szülő lapra.

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Help
hu: Súgó

en: Search box
hu: Keresés doboz

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: URL:
hu: Webcím:

en: Updated:
hu: Frissítve:

en: Add new comment
hu: Új hozzászólás

en: Theme settings
hu: Sminkbeállítások

en: First sidebar
hu: Első oldalsáv

en: Second sidebar
hu: Második oldalsáv

en: Sidebars layout
hu: Oldalsávok elrendezése

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: Developer settings
hu: Fejlesztői beállítások

en: Navigation bar
hu: Navigációs sáv

en: Highlighted content
hu: Kiemelt tartalom

en: Jump to Navigation
hu: Ugrás a navigációra

en: Jump to Content
hu: Ugrás a tartalomra
