Pop base theme (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (21 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Comments
it: Commenti

en: More
it: Altro

en: Categories
it: Categorie

en: Go to previous page
it: Vai alla pagina precedente

en: up
it: su

en: Go to parent page
it: Vai alla pagina padre

en: Go to next page
it: Vai alla pagina successiva

en: Help
it: Aiuto

en: Search box
it: Finestrella di ricerca

en: Header
it: Intestazione

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Updated:
it: Aggiornato:

en: Add new comment
it: Aggiungi un commento

en: Theme settings
it: Impostazioni tema

en: First sidebar
it: Prima barra laterale

en: Second sidebar
it: Seconda barra laterale

en: Page top
it: Inizio pagina

en: Page bottom
it: Fondo pagina

en: Navigation bar
it: Barra di navigazione

en: Highlighted content
it: Contenuto evidenziato
