Pop base theme (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (23 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Comments
ja: コメント

en: More
ja: 続き

en: Categories
ja: カテゴリー

en: Go to previous page
ja: 前のページへ

en: up
ja: 上

en: Go to parent page
ja: 親ページへ移動

en: Go to next page
ja: 次のページへ

en: Help
ja: ヘルプ

en: Search box
ja: 検索ボックス

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Updated:
ja: 更新:

en: Add new comment
ja: コメントを追加

en: Theme settings
ja: テーマの設定

en: First sidebar
ja: 第1サイドバー

en: Second sidebar
ja: 第2サイドバー

en: Search box label
ja: 検索ボックス ラベル

en: Page top
ja: ページの先頭

en: Page bottom
ja: ページの最後

en: Navigation bar
ja: ナビゲーションバー

en: Highlighted content
ja: ハイライトされたコンテンツ
