Pop base theme (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Content
jv: Konten

en: Comments
jv: Komèntar

en: More
jv: Lengkapé

en: Categories
jv: Kategori

en: Go to previous page
jv: Kācā sakdurungé

en: up
jv: munggah

en: Go to parent page
jv: Kācā indhunge

en: Go to next page
jv: Kācā terusané

en: Help
jv: Pitulungan

en: Add new comment
jv: Tambah komèntar anyar

en: First sidebar
jv: Sidebar pertama

en: Page top
jv: Kaca ndhuwur

en: Page bottom
jv: Kācā ngisor

en: Highlighted content
jv: Konten sing disorot
