Pop base theme (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Comments
lt: Komentarai

en: More
lt: Daugiau

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: up
lt: viršun

en: Go to parent page
lt: Į tėvinį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Help
lt: Pagalba

en: Search box
lt: Paieškos langelis

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Updated:
lt: Atnaujinta:

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: First sidebar
lt: Pirmas šonas

en: Second sidebar
lt: Antras šonas

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Navigation bar
lt: Navigacijos juosta

en: Highlighted content
lt: Paryškintas turinys
