Pop base theme (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Categories
th: หมวดหมู่

en: Go to previous page
th: ไปหน้าก่อน

en: up
th: ขึ้น

en: Go to parent page
th: ไปหน้าแม่

en: Go to next page
th: ไปหน้าถัดไป

en: Search box
th: กล่องค้นหา

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Updated:
th: ถูกปรับปรุง:

en: Add new comment
th: แสดงความเห็น

en: First sidebar
th: แถบด้านข้างแถบแรก

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า
