Pop base theme (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (22 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Comments
tr: Yorumlar

en: More
tr: Devamı

en: Categories
tr: Kategoriler

en: Go to previous page
tr: Önceki sayfaya git

en: up
tr: yukarı

en: Go to parent page
tr: Üst sayfaya git

en: Go to next page
tr: Sonraki sayfaya git

en: Help
tr: Yardım

en: Search box
tr: Arama kutusu

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Updated:
tr: Güncellendi:

en: Add new comment
tr: Yeni yorum ekle

en: Theme settings
tr: Tema ayarları

en: First sidebar
tr: İlk kenar çubuğu

en: Second sidebar
tr: İkinci kenar çubuğu

en: Page top
tr: Sayfa başı

en: Page bottom
tr: Sayfanın altı

en: Highlighted content
tr: Vurgulanan içerik

en: Jump to Content
tr: İçeriğe Atla
