Pop base theme (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (26 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Comments
uk: Коментарі

en: More
uk: Ще

en: Categories
uk: Категорії

en: Go to previous page
uk: На попередню сторінку

en: up
uk: вгору

en: Go to parent page
uk: Перейти на батьківську сторінку

en: Go to next page
uk: До наступної сторінки

en: Help
uk: Довідка

en: Search box
uk: Поле пошуку

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: URL:
uk: Адреса URL:

en: Updated:
uk: Оновлено:

en: Add new comment
uk: Коментувати

en: Theme settings
uk: Налаштування теми

en: Pop
uk: Спускання

en: First sidebar
uk: Перша бічна панель

en: Second sidebar
uk: Друга бічна панель

en: Search box label
uk: Мітка поля пошуку

en: Page top
uk: Верх сторінки

en: Page bottom
uk: Низ сторінки

en: Navigation bar
uk: Панель навіґації

en: Highlighted content
uk: Підкреслені матеріали

en: Jump to Content
uk: Перейти до вмісту
