Popular Children (7.x-1.0-rc3) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Title
af: Titel

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Cancel
af: Kanseleer

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: 1 hour
af: 1 uur

en: Unlimited
af: Onbeperk
