Popular Children (7.x-1.0-rc3) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Links
ar: روابط

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Unlimited
ar: غير محدود

en: No caching
ar: بدون تخزين مؤقّت

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: (inactive)
ar: (غير نشط)

en: Machine name:
ar: أسم الآلة
