Popular Children (7.x-1.0-rc3) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Links
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: 1 hour
bo: དུས་ཚོད་1

en: Unlimited
bo: ཚོད་འཛིན་བྱས་མེད

en: Block name
bo: ལྷུ་ལག་གི་མིང

en: No caching
bo: བར་ཁུལ་བེད་སྤྱོད་མི་བྱེད་པ།

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
