Popular Children (7.x-1.0-rc3) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: delete
cy: dileu

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Links
cy: Dolenni

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Unlimited
cy: Diderfyn
