Popular Children (7.x-1.0-rc3) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Links
eu: Estekak

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: 1 hour
eu: Ordu bat

en: Unlimited
eu: Mugarik gabe

en: Teasers
eu: Laburpenak

en: Block name
eu: Blokearen izenburua

en: Machine name
eu: Makinaren izena
