Popular Children (7.x-1.0-rc3) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Title
is: Titill

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Cancel
is: Hætta við

en: Links
is: Hlekkir

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: 1 hour
is: 1 klst

en: Unlimited
is: Ótakmarkað

en: One week
is: Ein vika

en: One month
is: Einn mánuður

en: One year
is: Eitt ár
